BMW 1502 E10 – Classic Cars Warsaw

BMW 1502 E10

Najważniejsze informacje:

Opis:

BMW 02 to model, który pomógł uratować niemiecką markę z krawędzi bankructwa, wprowadzając ją w zupełnie nową erę. Debiutujący w 1966 roku, pomagał zerwać z wizerunkiem firmy produkującej jedynie nobliwe limuzyny i mikrosamochody. BMW 02 było doskonale obranym złotym środkiem. Ten niewielki dwudrzwiowy sedan oferował wystarczającą ilość dla czterech osób i doskonałe właściwości jezdne, co przez lata stało się główną zaletą i najbardziej rozpoznawalną cechą niemieckiej marki. Ten protoplasta serii 3er doskonale udowadnia, że klasyczny samochód może robić wrażenie nie tylko finezją stylistyki, lecz również lekkością prowadzenia. BMW 1502 ujrzało światło dzienne na koniec produkcji tej serii, w 1975 roku. Produkowane było przez dwa lata i korzystało z jednostki o pojemności 1,6 l o obniżonym stopniu kompresji. Czerwony egzemplarz z warszawskiego salonu prezentuje się efektownie.

Samochód z małym przebiegiem, w większości w oryginalnym lakierze. Stał wymeldowany od 1983 r. Obecnie jest po naprawach mechanicznych, przeglądzie silnika, skrzyni, zawieszenia, hamulców, elektryki, nowe opony i felgi itp. czyli wszystkie rzeczy, które trzeba było uruchomić po takim przestoju.

Samochód jest w stanie oryginalnym, tak jak był wymeldowany w 1983 r. Nie naprawialiśmy go blacharsko, a wszystkie niedoskonałości jakie zostały, zostały zachowane w tym samym stanie. Najważniejsze jest to, że jest zdrowy blacharsko i ma tylko punkty rdzy. Na zdjęciach widać podłogę, nadkola, gdzie są nadal oryginalne zabezpieczenia. Można założyć, że lakierniczo jest do zrobienia, ale tak, żeby zachować jak najwięcej elementów oryginalnych. Nie sztuka jest go całego pomalować.

Środek samochodu jest w stanie oryginalnym, niezniszczony. BMW jest zarejestrowane na żółte tablice, posiada OC i można nim od razu jeździć.

Samochód jest w takim stanie, że jak się nim jedzie, to czuć, że ma przejechanie 40 tys. km. Silnik bardzo cicho pracuje, biegi się pewnie zmienia, lewarek biegów pracuje precyzyjnie. Zawieszenie jest pewne, zero stuków. Najlepszy w tym samochodzie jest środek, po prostu oryginalny. Nie ma wytartych, popękanych elementów, kierownica i gałka biegów nie wytarta, pod pedałami jest oryginalna guma, co widać na zdjęciu, siedzenia nie są wygniecione. Dla osób, które cenią sobie oryginalność samochodu, jest to nie lada gratka. Można kupić samochód po renowacji, ale nigdy nie odtworzy się oryginalnego środka samochodu, bo tego już nie da się kupić z nowych części.
W tym samochodzie hasło BMW „radość z jazdy” naprawdę ma znaczenie.

BMW pracuje i prowadzi się wzorowo, sprawiając dużo przyjemności z jazdy. Wyposażenie auta jest w 100% oryginalne, pomijając tylko instalacje telefoniczną, do której nie posiadam słuchawki.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button