Serwis i warsztat

Nasza oferta dotyczy również kwestii serwisowych i warsztatowych. Wspólnie sprawdzimy i określimy jakie prace są wymagane, nasi specjaliści i warsztaty z którymi współpracujemy kompetentnie doradzą, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie przy pracy z klasycznymi samochodami. Wspólnie ustalimy, które prace wymagają natychmiastowego rozpoczęcia. Posiadamy kontakty z różnymi specjalistami w Polsce i Europie, gdzie będziesz mógł naprawić swój samochód.

USŁUGA SPRZEDAŻY


Profesjonalnie i kompleksowo przygotujemy Państwa pojzd do dalszej sprzedaży. Chętnie kupumy od Państwa samochód, który spełni nasze standardy.

KONSERWACJA I SERWIS


Przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację całego pojazdu lub jego elementów. Wszystkie czynności mają za zadanie podnieść walory estetyczne i użytkowe, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

USŁUGA ODBIORU I DOSTAWY


Odbierzemy oraz dostarczymy pod wskazany adres Państwa pojazd, zapewniając przy tym bezpieczeństwo transportu.

ZIMOWANIE


Wiemy, że samochody klasyczne są cenne ze względu na wartość sentymentalną, jak i materialną. Dobre zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznimi pozwoli na wyeliminowanie szkodliwych czynników. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi “zimowanie”, aby Państwa pojazd mógł bezpiecznie spędzić okres zimy w suchym i specjalnie do tego stworzonym miejscu. Znajdziemy odpowiednie miejsce dla Twojego samochodu.

UBEZPIECZENIE I leasing


Proponujemy kupno ubezpieczeń dla samochodów klasycznych. Oferujemy leasing dla samochodów zabytkowych z rzeczoznawcami z firmy DEKRA, którzy gwarantują jakość swoich usług.

GWARANCJAsp-2


Oferujemy gwarancję do 12 miesięcy na sprzedane przez nas samochody, która może obejmować rzeczy mechaniczne, jak i lakiernicze w pojeździe.

PRACE TAPICERSKIE


Na tym etapie zajmiemy się naprawianiem lub całkowitą wymianą skórznej tapicerki. Pordzimy sobie również z mniejszymi uszkodzeniami na skórze, starając się, aby serwis był niezauważalny.

WYNAJEM ZABYTKOWYCH SAMOCHODÓW


Wyjątkowe okazje wymagają specjalnych opraw. Proponujemy wynajęcie klasycznego samochodu, który podkreśli charakter okazji. Klasyczne samochody z pewnością zwracają uwagę i zyskują coraz większą popularność. Wynajmujemy samochody zabytkowe do produkcji, reklam oraz imprez. Mamy w tym doświadczenie i jeżeli nie posiadamy takiego samochodu, którego potrzebujesz, znajdziemy go dla Ciebie.