Lancia Delta HPE HF Turbo Evo 500 – Classic Cars Warsaw

Lancia Delta HPE HF Turbo Evo 500

Najważniejsze informacje:

Opis:

Lancia Delta HPE HF 2.0 Turbo Evo 500 to wszystko, co można spotkać najlepsze w modelu Delta drugiej generacji. Z jednej strony świetna jednostka Lamprediego wzmocniona dodatkowo turbosprężarką, w wersji żywcem przeniesionej z kultowej HF Integrale Evo II, z drugiej pakiet stylistyczny Evo 500, zdecydowanie podkreślający drapieżność jej sylwetki. W tej najmocniejszej wersji silnikowej powstało ich jedynie 2450 sztuk, z tym pakietem było ich ponoć jedynie 500 sztuk (a nie wszystkie z nich miały turbosprężarkę). To fantastyczny, włoski gokart – rzadki, stylowy i niezwykle szybki.

Lancia Delta II Evo 500 drugiej generacji z najmocniejszą dwulitrową jednostką turbodoładowaną o mocy 193 koni mechanicznych to absolutna gratka dla kolekcjonerów włoskiej motoryzacji. Jednostka napędowa Lampriedego rodem z legendarnej już Lancii HF Integrale Evo II sprawia, że część legendy motorsportu została przeniesiona do drugiej generacji. Ten samochód został wyprodukowany w zaledwie 500 limitowanych egzemplarzach i na dzień dzisiejszy jest jedynym oferowanym w Europie. Dla podkreślenia rajdowej charakterystyki zamontowano fabrycznie seryjnie felgi od HF Integrale. Ponadto samochód charakteryzuje się innym ospojlerowaniem (nie mylić z limitowaną wersją Zender, kótrej wyprodukowano 2450 egzemplarzy), fotelami kubełkowymi Recaro oraz Alcantarą we wnętrzu.
Prezentowany egzemplarz jest w absolutnie nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym. Powłoka lakiernicza oryginalna w 90%.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button