Lexus LS 400 – Classic Cars Warsaw

Lexus LS 400

Najważniejsze informacje:

  • Japońskie arcydzieło
  • Niski przebieg
  • Pierwszy lakier

Opis:

BMW M3 i M5 to świetne auta, ale jakże oczywiste. Postawione pośród nich BMW Z3 M Coupe bez wątpienia wywoła poruszenie. Stylistycznie zawsze było dyskusyjne. Zbudowane na bazie roadstera, otrzymało niezwykle długą maskę i tylną część nadwozia w stylu shooting brake. Byli tacy, co nazywali je „butem klowna”, ale dziś każdy odwróci za nim głowę na ulicy. We wnętrzu jest surowe, pomieści tylko dwie osoby, ale czego pragnąć więcej? Przede wszystkim jest to auto niezwykle ostre, bezpośrednie i szybkie, nawet w najsłabszej, amerykańskiej specyfikacji. Przedstawiony egzemplarz to właśnie jedna z 2858 sztuk wyprodukowanych na północnoamerykański rynek w latach 1998-2002.

Model BMW Z3 został zaprojektowany przez Jojiego Nagashimę i Jojiego Nagamę, który wcześniej brał udział przy projektowaniu modelu E36.
BMW Z3 powstał jako model koncepcyjny, jednak olbrzymie zainteresowanie, z jakim spotkał się na wystawie w Genewie sprawiło, że wkrótce wszedł do produkcji seryjnej odnosząc spory sukces komercyjny.

Wersje Z3 M były produkowane w latach 1997-2002. Pod maskę trafił silnik z BMW M3 3.2 – w wersji europejskiej 321 KM, w wersji US 240 KM.
Nasz egzemplarz pochodzi z 2000 roku i jest w doskonałym stanie. Został zrobiony pełen serwis zawieszenia i obsługi. Samochód jest po pełnym detailingu i jak podczas prac jak wychodziły jakieś dodatkowe naprawy, wszystko zostało zrobione. Samochód zarejestrowany w Polsce i gotowy do jazdy.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button