Porsche 911 Carrera 997 – Classic Cars Warsaw

Porsche 911 Carrera 997

Najważniejsze informacje:

  • Rzadko spotykany żółty kolor
  • Cabriolet
  • Niski przebieg

Opis:

Porsche 911 Carrera generacji 997 było ogromnym sukcesem firmy. W latach 2004-2013 wyprodukowano około 213 tysięcy egzemplarzy i były to auta, które pomimo sportowego charakteru mogły znakomicie sprawdzać się również w codziennej jeździe. To czasy i motoryzacja, gdy jazda samochodem o świetnych osiągach nie oznacza już rezygnacji z ciszy w kabinie, dobrego audio czy względnego komfortu. 911 Carrera to podstawowa wersja modelu, ale na brak mocy nie można tu narzekać. 325 koni mechanicznych zapewnia tu przyjemne osiągi, a egzemplarz z niskim przebiegiem wciąż robi świetne wrażenie. Ten prezentowany to jedna z 9249 sztuk 911 Carrera Cabrio 997.1, czyli wersji przed liftingiem. Z pewnością wyróżnia się pięknym, nowym lakierem w przyciągającym uwagę żółtym kolorze.

Oferowana 911-tka jest w bardzo dobrym stanie i może pochwalić się silnikiem 3,6 l o mocy 325 koni mechanicznych, w którym moc przenoszona jest za pomocą skrzyni automatycznej TipTronic.

W aucie został wykonany zalecany dla tych silników przy tych przebiegach remont silnika i rozwiązany został problem gładzi cylindrów (tulejowanie). Są zdjęcia z remontu. Dodatkowo samochód ma położony drugi lakier, bo jak na każde auto sprowadzone z USA, zawsze będą jakieś mniejsze i większe problemy z obiciem, lakierem itp. Mamy zdjęcia z zakupu tego auta.

Cały samochód przeszedł dokładny detailing i wszystkie elementy zostały starannie odświeżone. Mechanicznie samochód jest również po pełnym przeglądzie i jest w pełni sprawny. Samochody, które sprzedajemy, staramy się zawsze tak przygotować, żeby użytkownik miał gotowy samochód do jazdy.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button