Toyota Celica GT-Four ST165 – Classic Cars Warsaw

Toyota Celica GT-Four ST165

Najważniejsze informacje:

Opis:

Celica GT-Four ST165 to pierwszy rajdowy pojazd Toyoty z napędem na cztery koła i turbodoładowaniem, wyprodukowany w ilości zaledwie 5000 sztuk. Znalezienie egzemplarza drugiego jak ten wymagałoby nie lada wysiłku. Większość z nich stała się bazą do budowy samochodów rajdowych, wiele zostało zniszczone przez młodocianych rajdowców i miłośników tuningu. Tymczasem tu mamy sztukę, która przez większość życia była w jednych rękach, zawsze traktowana z należytym szacunkiem. Fantastyczny lakier Super Red ll, przebieg jedynie 75000 km i doskonale zachowane, welurowe wnętrze. To piękne zachowanie zestawienie charakterystycznej dla ówczesnych samochodów marki wysokiej jakości wykonania i komfortu z możliwościami drogowymi, które nawet po ponad 30 latach nadal potrafią zaskoczyć.

Samochód zachowany w stanie oryginalny bez modyfikacji. Karoseria całkowicie wolna od rdzy, a lakier został odświeżony i w kilku miejscach jest nadal oryginalny. Środek samochodu również w oryginalnym stanie, bez uszkodzeń.

Samochód kupiony od pierwszego właściciela, z pełną historią serwisową. W 08.2020 r. samochód miał zrobiony duży przegląd łącznie z wymianą rozrządu.

Ten model Toyota był używany głownie w rajdach, modyfikowany i przerabiany. Biorąc pod uwagę to, że jest to GT-Four, stan samochodu, jego przebieg i bezwypadkowość, czyni go bardzo unikalnym egzemplarzem na rynku, gdzie obecnie trudno znaleźć w ogłoszenia GT-Four ST165, a już w tym stanie to absolutny unikat.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button