Volkswagen Passat 1.8 – Classic Cars Warsaw

Volkswagen Passat 1.8

Najważniejsze informacje:

  • Doskonały stan wizualny i techniczy
  • Bogate wyposażenie
  • Salon Polska i pierwszy właściciel

Opis:

Volkswagen Passat B5 to samochód, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawdziwy król polskich dróg. Model B5 (typ 3B) zaprezentowany w 1996 roku był świetnie, jak na swoje czasy, wykończony. Tworząc B5, Volkswagen chciał ustanowić nowe standardy jakości dla przyszłych pojazdów, dlatego jego nadwozie było w pełni ocynkowane. VW udzielał aż jedenastoletniej gwarancji na korozję nadwozia. W przeciwieństwie do poprzednich modeli B4 i B3, silnik B5 ponownie jest montowany wzdłużnie. Układ napędowy odpowiada układowi Audi A4 wprowadzonemu na rynek pod koniec 1994 roku. Mówią, że nic dwa razy się nie zdarza… a jednak! Na sprzedaż trafia prawie nowy Passat B5 z przebiegiem 84000 km w uczciwej cenie.

Auto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawdziwy król polskich dróg – Volkswagen Passat B5. Auto zostało zaprezentowane w 1996 roku. B5 było świetnie wykończone jak na swoje czasy, a nadwozie pojazdu zostało w pełni ocynkowane. W pojeździe zastosowane zostały silniki montowane wzdłużnie. W naszym Passacie jednostka napędowa to silnik benzynowy o pojemności 1,8 l i mocy 125 KM. Mówią, że nic dwa razy się nie zdarza, a w Classic Cars Warsaw możesz ponownie kupić prawie nowego Passata B5 z przebiegiem 84000 km w uczciwej cenie. VW Passat B5 z przebiegiem poniżej 100 tys. km, obecnie poza naszym nie występuje do sprzedania, proszę to sprawdzić!

Stan wizualny jak i mechaniczny doskonały. Salon Polska. Jeżeli ktoś kiedyś kupił nowego Passata B5 i chce to zrobić jeszcze raz, to ma niebywałą okazję.

Usługi:

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Galeria i Film:

Call Now Button