Audi 100 S Coupe 1972 – Classic Cars Warsaw

Audi 100 S Coupe 1972

Najważniejsze informacje:

Opis:

Dziś Audi okupuje wszystkie elementy rynku, ale przeszło pół wieku temu sytuacja była zgoła odmienna. W ofercie były tylko skromne sedany, i dopiero Audi 100 Coupe S jako debiutujące na rynku w 1970 roku przełamało ten trend, będąc pierwszym model marki obliczonym na blask i sławę. Ówczesna prasa używała nawet porównań do Astona Martina DBS i Fiata Dino, choć mechanika niemieckiego auta była zdecydowanie bardziej powszednia i oparta o popularny, przednionapędowy model Audi 100 C1. Sprzedaż nigdy nie była masowa, choć po latach zainteresowanie tym klasykiem rośnie, na co wpływ ma z pewnością fantastyczna linia i design jego nadwozia. Ten egzemplarz to projekt w trakcie renowacji.

Samochód jest po pełnej naprawie blacharskiej z odwzorowaniem oryginału, ponieważ mamy u siebie jeszcze jedno takie Audi gotowe i które nigdy nie było naprawiane blacharsko, wiele rzeczy można było porównać, jak powinno być zrobione. Biorąc pod uwagę jakość prac wykonanych, można powiedzieć, że najważniejsze rzeczy zostały zrobione i teraz pozostaje tylko przygotowanie do lakieru i dalsze prace do składania.

Jeżeli chodzi o silnik, skrzynię biegów i inne podzespoły, to wszystko było sprawne, bo samochód przyjechał na kołach z Niemiec i nowy właściciel już wg swojej uwagi będzie przygotowywał samochód do dalszych prac. Samochód miał w Niemczech tylko jednego właściciela.

Zapraszam do rozmowy i zadawań pytań, ponieważ mam już jeden taki model i mogę udzielić wielu wskazówek. Sprzedawany przez nas samochód pochodzi od naszego klienta, który z racji dużej ilości rozpoczętych projektów musiał wybrać, który sam chce dokończyć.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button