Mercedes 350 SL R107 – Classic Cars Warsaw

Mercedes 350 SL R107

Najważniejsze informacje:

Opis:

Od lat 50-tych XX wieku modele SL marki Mercedes-Benz reprezentowały połączenie innowacyjności, klasy i wysokich standardów. Nie brakowało im sportowego charakteru, komfortu i elegancji. Znakomicie sprawdzały się w trasie, jak i na nadmorskim bulwarze. Trzecia generacja SL produkowana była przez 18 lat, a ten Mercedes 350 SL R107 pochodzi z 1973 roku, czyli z początkowego okresu produkcji, choć jest już po pierwszych zmianach modernizacyjnych (większe lusterka, zmieniona kierownica, brak zegarka pomiędzy środkowymi nawiewami). Pod maską ma 3,5-litrowe V8, czyli mniejszą z dwóch początkowo dostępnych jednostek napędowych, generującą solidne 200 KM. Auto ma europejski rodowód i przeszło szereg prac renowacyjnych, dzięki czemu prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Prezentowany Mercedes 350 SL R 107 z widlastą V8 i europejskim rodowodem to nie tylko świetna inwestycja, ale przede wszystkim klasa i styl lat siedemdziesiątych na wyciągnięcie ręki. Jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania spod znaku gwiazdy.

Samochód od strony technicznej w doskonałym stanie. Silnik oraz wszystkie podzespoły mechanicznie zostały pieczołowicie zrewidowane i zregenerowane. Silnik oraz skrzynia biegów pracują jak przystało na Mercedesa. Części podwozia zostały starannie zrewidowane i naprawione i pomalowane proszkowo. Spód samochodu – usunięcie wszystkich mastyk podwozia, gdzie najczęściej zbiera się niewidoczna rdza i wilgoć, pozwoliły osiągnąć rewelacyjny rezultat prac konserwacyjny całego podwozia. To samo dotyczy się karoserii pojazdu, która została rewelacyjnie przygotowana pod nowy lakier. Tapicerka jest całkowicie oryginalna i zachowana w nienagannym stanie. Poszycie dachu zostało zastąpione nowym materiałem Sonnenland. Krótko mówiąc wsiadać i cieszyć się tym samochodem. Do samochodu mamy w zestawie twardy dach.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button