Volkswagen Garbus Lim 118 – Classic Cars Warsaw

Volkswagen Garbus Lim 118

Najważniejsze informacje:

Opis:

Najbardziej pożądanymi Volkswagenami Garbusami są te wyprodukowane przez 1968 rokiem, ze względu na czystość i prostotę designu. Solidnie zbudowane z wysokiej jakości materiałów, z prostą, metalową deską rozdzielczą i chromem na zderzakach, wciąż raczą swoim klasycznym urokiem. Ten w ogłoszeniu jednak ma nie tylko właściwy rocznik, ale też przepięknie zachowany, w dużej mierze oryginalny stan, który czyni go prawdziwym ewenementem na rynku. Choć ma drugą powłokę lakierniczą, nigdy nie przechodził napraw blacharskich, a wnętrze jest wręcz zjawiskowe, ze świetną tapicerką i zachowanymi nawet oryginalnymi matami kokosowymi. Ma też kilka akcesoriów, które fantastycznie go ubierają. Ma niemal 60 lat, ale bez wątpienia jest modny i stylowy.

Wyposażenie:
– materiałowa tapicerka,
– bagażnik dachowy + pas do bagażnika,
– oryginalny koszyk na tunelu w środku,
– oryginalne długie lusterka,
– nowe opony z białym paskiem,
– oryginalne kratki na reflektory.

Samochód sprowadzony ze Szwecji. Tam był lakierowany kilka lat temu, tylko z zewnątrz, ponieważ karoseria jest w oryginalnym stanie bez ubytków i wcześniejszych napraw, co widać po podłodze, która ma oryginalne zabezpieczenia. Samochód jest z przebiegiem 46.390 km, co widać po wnętrzu samochodu, stanie siedzeń, które są niewygniecione i twarde. Materiał tapicerki nie ma nigdzie ubytków ani uszkodzeń.

Bardzo czysty w środku i ładnie pachnie, mimo tylu lat. Podsufitka jest w super stanie, jak również boczki drzwi i tył. Silnik jest suchy i bardzo ładnie zapala i pracuje równomiernie. W samochodzie założone są nowe opony dedykowane dla tego rocznika. Proszę zwrócić uwagę, że posiada oryginalny bagażnik, który też został odrestaurowany oraz tzw. długie lusterka i materiałową tapicerkę, co świadczy o tym, że była to lepiej wyposażona wersja. Ciekawy gadżet z tamtych lat to kratki na lampy, do szybkiego zapinania, w kolorze nadwozia.

Dla klientów, którzy cenią sobie oryginalność modelu, pod tylnym siedzeniem są oryginalne maty kokosowe, a pod przednimi boczkami drzwi jest papierowe wygłuszenie. Po tylu latach jest praktycznie niespotykane, żeby było całe. W bagażniku z przodu jest oryginalna wykładzina, nie porysowana, nie uszkodzona. To tylko świadczy o tym, jak dobrze zachowany jest ten VW.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji i opiekę nad samochodem:
– zapewniamy kontakt do serwisów z którymi współpracujemy na terenie Polski i zagranicy,
– kompleksowy detailing samochodu, zabezpieczenia ceramiczne,
– transport na terenie Europy i świata,
– opiekę door-to-door,
– doradztwo inwestycyjne w zakresie samochodów i nieruchomości,
– rejestracja na samochód zabytkowy,
– rejestracja samochodu w imieniu klienta,
– pomoc w dalszej odsprzedaży, możliwość wymiany samochodu kupionego u nas na inny z naszej oferty.

Oferujemy leasing na samochody zabytkowe.
Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.
Zapraszamy do oględzin w naszym salonie przy ulicy Marszałkowskiej 111 w Warszawie.

Film i Galeria:

Call Now Button